• Industrialne ścianki z przeszkleniem loft i drzwiami z szybami

 
  Mag Haus | Miroslaw J. Kowalski
- producent ścian i drzwi industrialnych
 
Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą ścian industrialnych, loftowych przeszkleń.Wykonujemy takze meble industrialne, ścianki z szybami szklone / przeszklone przeszklone drzwi metalowe z przeszkleniem ściany w stylu industrialnym loft bydgoszcz kraków gdańsk toruń Warszawa Poznań Łódź
 

Trafiając do Nas trafiasz na kilka lat doświadczenia,a przy tym pomijasz pośredników.

Jedną z odnóg działalności atelier Mag Haus jest pracownia ślusarsko-spawalnicza, w której wykonujemy dla Klientów indywidualnych oraz wielu pracowni projektowych, biur wnętrzarskich, rastauracji i firm w całej Polsce i części Europy: witryny, ściany i drzwi z przeszkleniami czy po prostu przeszklenia loftowe / loft / industrialne.

Za nami:
Dziesiątki kilometrów zespawanych profili.
  Konstrukcje ścianek wykonywane są zwykle z metalowych profili, kątowników oraz płaskowników według oczekiwań estetyczno/funkcjonalnych Klienta.

Tysiące m² zamontowanych szklanych tafli i luster.
   Do przeszkleń stosowane są zwykle szyby ze szkła transparentnego-przeziernego, hartowanego, czasem ze zbrojonego lub powlekanego specjalnym laminatem w celu łatwiejszego utrzymania czystości -  w przypadku kabin prysznicowych -  lub najpowszechniej stosowanego szkła bezpiecznego.

Kilka ton kartonów z farbami.
   Wybarwienie konstrukcji wykonujemy wyłącznie techniką proszkową w systemie RAL, czyli podajesz nam numer i takowe wybarwienie otrzymujesz. Technika malowania proszkowego opiera się na wypaleniu barwionych elementów w piecu w temp. ~200°C, dzięki czemu uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę oraz zarysowania i uszkodzenia mechaniczne na b.długie lata.
 

  Setki zadowolonych Klientów.
Ściany industrialne z przeszkleniami, niektórzy - co nam bardzo się podoba - używają słowa witryna, mogą służyć jako świetny pomysł na wygospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu/domu/biurze/restauracji czy pracowni, przy jej jednoczesnym nie zamykaniu, a raczej otwieraniu i doświetlaniu.


Miliony przejechanych kilometrów.

Nasze ścianki stoją w każdym większym polskim mieście, od Łańcuta, Kraśnika, Lublina, Radomia, przez Łódź, Warszawę, Płock, Włocławek, Toruń, Świecie, Olsztyn, Malbork, Stargard Gdański, Gdańsk, Gdynię, Kołobrzeg, Szczecin, Bydgoszcz, Poznań, Legnicę, Wrocław, Bytom, Katowice, aż po Kraków, i w takich Państwach jak Niemcy, Francja, Szwecja, Norwegiam oraz Holandia.

Dlaczego zdecydować się na ściany industrialne?
Ścianki loft czy też przeszklania industrialne zyskują dziś swą popularność dzięki stwarzaniu poczucia otwartości, czystości i przejrzystości w coraz to mniejszych mieszkaniach.
 
Po drugie. Solidność wykonania.
Metalowe konstrukcje w dalszym ciągu nie są tak oczywistym dodatkiem w przestrzeniach prywatnych, a przy zalewie wszechobecnej "papierowej" tandety prezentują się majestatycznie, a jednocześnie subtelnie i przyjaźnie.

Po trzecie i najważniejsze.
Ściany ubrane w lekkość przeszklenia, dającego delikatne lustrzane odbicie tworzą - co najważniejsze! - niezależne strefy, które w dalszym ciągu ze sobą korespondują.  

Poza tym.
Jest coś ujmującego w tej geometrycznej prostocie.

Mag Haus
LOVE LOVE LOV

Drzwi loftowe industrialne z perforowanymi blachami

Drzwi industrialne metalowe szklane przeszklone mag haus maghaus loft B1