• Industrialne ścianki z przeszkleniem loft i drzwiami z szybami

 
  Mag Haus | Ściany industrialne
Miroslaw J. Kowalski 
 
Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą ścian industrialnych, loftowych przeszkleń.Wykonujemy takze meble industrialne, ścianki z szybami szklone / przeszklone przeszklone drzwi metalowe z przeszkleniem ściany w stylu industrialnym loft bydgoszcz kraków gdańsk toruń Warszawa Poznań Łódź
 
Jedną z odnóg działalności atelier Mag Haus jest pracownia ślusarsko-spawalnicza, w której wykonujemy dla Klientów indywidualnych oraz wielu pracowni projektowych, biur wnętrzarskich, rastauracji i firm w całej Polsce i części Europy: witryny, ściany i drzwi z przeszkleniami czy po prostu przeszklenia loftowe / loft / industrialne.

Za nami:
Zespawanych dziesiątki kilometrów profili.
  Konstrukcje ścianek wykonywane są zwykle z metalowych profili, kątowników oraz płaskowników według oczekiwań estetyczno/funkcjonalnych Klienta.

Zamontowanych tysiące m² szklanych tafli i luster.
   Do przeszkleń stosowane są zwykle szyby ze szkła transparentnego-przeziernego, hartowanego, czasem ze zbrojonego lub powlekanego specjalnym laminatem w celu łatwiejszego utrzymania czystości -  w przypadku kabin prysznicowych -  lub najpowszechniej stosowanego szkła bezpiecznego.

Pomalowanych setki, by nie powiedzieć tysiące stalowych konstrukcji.
   Wybarwienie konstrukcji wykonujemy wyłącznie techniką proszkową w systemie RAL, czyli podajesz nam numer i takowe wybarwienie otrzymujesz. Technika malowania proszkowego opiera się na wypaleniu barwionych elementów w piecu w temp. ~200°C, dzięki czemu uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę oraz zarysowania i uszkodzenia mechaniczne na b.długie lata.
 
Wszystkie produkty wychodzące od Mag Haus wykonywane są od początku do końca ludzką ręką i mają industrialny charakter, a zarazem nowoczesne i wysoce estetyczne wykończenie.
 

  Setki zadowolonych Klientów.
Ściany industrialne z przeszkleniami, niektórzy - co nam bardzo się podoba - używają słowa witryna, mogą służyć jako świetny pomysł na wygospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu/domu/biurze/restauracji czy pracowni, przy jej jednoczesnym nie zamykaniu, a raczej otwieraniu i doświetlaniu. I też takie zwykle jest ich przeznaczenie.

Ścianki loft czy też przeszklania industrialne zyskują dziś swoją popularność dzięki tworzeniu niesamowitego nastroju i atmosfery, głównie przez niespotykanie dużą ilość powtarzalnych linii tworzonych przez szprosy i ramy konstrukcji. Jest coś ujmującego w tej geometrycznej prostocie. Po drugie solidność wykonania. Metalowe konstrukcje w dalszym ciągu nie są tak oczywistym dodatkiem w przestrzeniach prywatnych, a przy zalewie wszechobecnej "papierowej" tandety prezentują się majestatycznie, a przy tym subtelnie i przyjaźnie. Do tego wspomniane już linie i stworzne przez nie geometryczne okienka w ściankach i drzwiach ubrane w lekkość przeszklenia, dającego delikatne lustrzane odbicie - tworzą, co najważniejsze! niezależne strefy, które w dalszym ciągu ze sobą korespondują.  

Setki tysięcy przejechanych kilometrów.
Nasze ścianki stoją w każdym większym polskim mieście, od Łańcuta, Kraśnika, Lublina, Radomia, przez Łódź, Warszawę, Płock, Włocławek, Toruń, Świecie, Olsztyn, Malbork, Stargard Gdański, Gdańsk, Gdynię, Kołobrzeg, Szczecin, Bydgoszcz, Poznań, Legnicę, Wrocław, Bytom, Katowice, aż po Kraków, i w takich Państwach jak Niemcy, Francja, Szwecja, Norwegiam oraz Holandia.

 

Mag Haus
LOVE LOVE LOV

Drzwi industrialne metalowe szklane przeszklone mag haus maghaus loft B1