• Industrialne ścianki z przeszkleniem loft i drzwiami z szybami

 
  Mag Haus | Ściany industrialne
Miroslaw J. Kowalski 
 
Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą ścian industrialnych, loftowych przeszkleń.Wykonujemy takze meble industrialne, ścianki z szybami szklone / przeszklone przeszklone drzwi metalowe z przeszkleniem ściany w stylu industrialnym loft bydgoszcz kraków gdańsk toruń Warszawa Poznań Łódź
 
Jedną z odnóg działalności atelier Mag Haus jest pracownia ślusarsko-spawalnicza, w której wykonujemy dla Klientów indywidualnych oraz wielu pracowni projektowych i biur wnętrzarskich w całej Polsce: witryny, ściany i drzwi z przeszkleniami czy po prostu przeszklenia loftowe / industrialne.

  Konstrukcje te wykonywane są zwykle czarno-metalowych profili, kątowników oraz płaskowników według oczekiwań estetyczno/funkcjonalnych Klienta.

   Do przeszkleń stosowane są zwykle szyby ze szkła transparentnego, hartowanego, czasem ze zbrojonego lub powlekanego specjalnym laminatem w celu łatwiejszego utrzymania czystości - to w przypadku kabin prysznicowych -  lub najpowszechniej stosowanego szkła bezpiecznego.

   Wybarwienie konstrukcji wykonujemy wyłącznie techniką proszkową w systemie RAL, czyli podajesz nam numer i takowe wybarwienie otrzymujesz. Technika malowania proszkowego opiera się na wypaleniu barwionych elementów w piecu w temp. ~200°C, dzięki czemu uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę oraz zarysowania i uszkodzenia mechaniczne na b.długie lata.
 
Wszystkie produkty wychodzące od Mag Haus wykonywane są od początku do końca ludzką ręką i mają industrialny sznyt; przeszlifowania.
 

   Ściany industrialne z przeszkleniami, niektórzy - co nam bardzo się podoba - używają słowa witryna:) mogą służyć jako świetny pomysł na wygospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu/domu/lokalu lub pracowni, by jej nie zamykać, a otwierać i doświetlać. Ścianki loft czy też drzwi industrialne tworzą niesamowity klimat, a wszystko to przez solidność wykonania metalowej konstrukcji, która ubrana w lekkość przeszklenia, tworzy czy też wygospodarowuje niezależne strefy, które w dalszym ciągu ze sobą korespondują.  

 

Mag Haus
LOVE LOVE LOVE

Drzwi industrialne metalowe szklane przeszklone mag haus maghaus loft B1