Klienci

                                                   Konstrukcja spawana metalowa 4Frame loftowa ścianka konstrukcje metalowe przeszklone z szyba metalowa ścianki loft loftowe                                                          

AïOLI Cantine Bar Café Deli to miejsce spotkań całej Warszawy. To tu oprócz świetnego jedzenia spotkacie najwięcej inspirujących i ciekawych osób naszego miasta i wielu osób z zagranicy. To zdecydowanie jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii.          

 

Lampy Loft od Maghaus oświetlają smaczne doznania  zarówno na ul. Świętokrzyskiej jak i na Placu Konstytucji. 
lampy loftowe_loft_maghaus_industrialne_przemysłowe

CD Projekt SA (początkowo Optimus SA) – polska spółka akcyjna zajmująca się produkcją i dystrybucją gier wideo za pośrednictwem jednostek zależnych. Kapitał zakładowy to około 96.120.000 zł.

 

CD projekt jest także twórcą kultowej i najlepszej gry 2015 roku "The Witcher 3: Wild Hunt"

 

Lampy Loft od Maghaus model Elgo MC oświetlają biura na ul. Jagiellońskiej 74 w Warszawie.

 Logo maghaus _LOFT _lampy lamps industrial  

OLX – serwis ogłoszeniowy i przedsiębiorstwo informatyczne pozwalające na zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży oraz o noclegach, założone w marcu 2006 roku przez dwóch przedsiębiorców internetowych - Alejandra Oxenforda i Fabrice'a Grindę.

 

Założenie: marzec 2006
 
Siedziby OLX znajdują się w Nowym Jorku, Buenos Aires, Poznaniu, Moskwie i Pekinie.
Lampy Loft od Maghaus tą w Poznaniu na ul. Królowej Jadwigi. 
 
 Konstrukcja spawana stalowa metalowa loftowa ścianka konstrukcje metalowe przeszklone z szybami stół konferencyjny dębowy metalowa drzwi spawane spawanie ścianki loft loftowe ścianki z szybami  Naszym celem jest być blisko ludzi – w relacjach z klientami, partnerami i konsumentami. Słyszymy i słuchamy, rozumiemy, przewidujemy potrzeby oraz kreatywnie i innowacyjnie tworzymy.
Jesteśmy dla ludzi. Dla nich myślimy. Ich angażujemy. I z nimi wspólnie celebrujemy.

Pracownia Maghaus wyposażyła biuro 4Frame w konstrukcje spawane z przeszkleniami, drzwi metalowe w witrynach, stoły, krzesła/stołki, doniczki, pufy, parawany i w wiele innych niestandardowych rozwiązań.
 bazaar bistro lampy industrialne lofto loftowe przemysłowe maghaus kraków  Francuska kuchnia, dobre wino i centrum Krakowskiego Kazimierza z widokiem na Plac Nowy czyli niegdysiejszy główny punkt handlowy tej urokliwej żydowskiej dzielnicy. Do dziś krąży tu nieokreślona energia, by nie powiedzieć czuć magię, a wszystko to rozświetlone lampami LOFT od Maghaus. Może być ciekawiej?