Lampy loft

 Mag Haus | Lampy LOFT
Miroslaw J. Kowalski

Lampy loft loftowe dla OLX poznań marathon

 

Wśród kolekcji lamp Mag Haus znajdziesz lampy industrialne w oryginalnym stanie: unikatowe emaliowane, stalowe masywne kolosy i aluminiowe polerowane perełki. Lampy cudem uratowane od zapomnienia pochodzą z Polski, ale także Niemiec, Czech, a nawet Francji. Większość została uratowana z poprzemysłowych hal, magazynów, kopalń, terenów wojskowych, fabryk, a nawet składów broni. My za Państwa sprawą ratujemy je od zapomnienia i dajemy im nowy życie, na które z całą pewnością zasługują.
 
Lampy loft, które oferujemy charakteryzują się niezwykłą, bo przemysłową jakością wykonania oraz prostą i funkcjonalną, a przy tym piękną formą.
Lampy różnią się od siebie materiałami wykonania, kolorami, a w szczególności zastosowaniem, które rozdzielono na hermetyczne i antywybuchowe oraz przeciwgazowe; zewnętrzne, militarne, laboratoryjne i górnicze. Większość odporna na bardzo trudne i wymagające warunki zewnętrzne.

Lampy przemysłowe, które oferujemy w znacznej części wyprodukowane zostały w latach 1930-1990.

Dlaczego lampy LOFT?
Ergonomiczna forma, funkcjonalna estetyka, jakość materiałów i solidne wykonanie. Nie to co dziś.
Lampy loft to pazur i smak. Lampy loft to stal, porcelana i hartowane szkło.
Lampy loft od MagHaus idealnie odnajdują się w stylizowanych przestrzeniach loftowych ale także jako surowe
przełamanie w przytulnym mieszkaniu wzbogacając przestrzeń surowym designem.

Wiele naszych loft`owych pereł możecie zobaczyć dziś w spotach reklamowych, produkcjach telewizyjnych i filmowych, hotelach, restauracjach, kawiarniach, a przedwszystkim w prywatnych przestrzeniach, biurach i klubach muzycznych na terenie Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Sopotu...a także Amsterdamu, Nowego Jorku, Los Angeles, Oslo, Kopenhagi, Helsinek, Londynu, Porto, Marsylii, Szanghaju, HongKongu czy Berlina... tam gdzie smak.
Po prostu.