O firmie

Początki...

tony czasopism wnętrzarskich.

 

Pracownia Mag Haus swą działalność rozpoczynała od autorskich renowacji lamp przemysłowych wyprodukowanych w okresie od 1930 do 1990. Lampy industrialne pochodzą lub pochodziły z państwowych fabryk, obszarów militarnych, składów broni, terenów kopalń, lotnisk, hal produkcyjnych oraz magazynów znajdujących się w na terenie Polski, Niemiec, Francji, Austrii, Słowacji i Czech. Obecnie stanowią one bardzo ważny element dekoracyjny i użytkowy mieszkań w stylu loftowym. Oferujemy bogatą kolekcję oryginalnych urządzeń oświetleniowych starannie restaurowanych z poszanowaniem ich bogatej przeszłości. Jeżeli podobają Ci się lampy loftowe oraz vintage i ponad wszystko cenisz ich niepowtarzalny klimat, na pewno docenisz to, co proponuje nasz sklep.

Co robimy / z kim pracujemy

Kiedyś, jeden z niedoścignionych dziś malarzy, który wyznaczył drogę i wykreował nowy nurt, a nazywał się Pablo Picasso, powiedział: “Ja nie szu­kam, ja znajduję".

Meble i wyposażenie w stylu industrialnym

My nie szukamy, my znajdujemy.

Znajdujemy ponadczasowe wzornictwo: lampy loftowe, komody, fotele i krzesła vintage, stoliki kawowe industrialne oraz wiele innych nietuzinkowych wyrobów.

 

Proponujemy oryginalne wzory i projekty z lat 1920 – 1990 z naciskiem na klasykę z połowy XX wieku. Nasza kolekcja obejmuje różnorodne lampy przemysłowe, meble w stylu industrialnym oraz akcesoria.

 

Współpracujemy z butikami z Kopenhagi, Amsterdamu, Berlina i Paryża.

Wysyłamy produkty w każdy zakątek świata: od Finlandii, przez Londyn, Paryż po Nowy Jork, Los Angeles, aż do Australii.


Własne projekty

 

Głównym nurtem, w którym się poruszamy jest szeroko pojęty LOFT, czyli dużo drewna, stal, cegła, beton i szlachetne materiały. Lubimy surową, naturalną, niczym nieprzysłoniętą fakturę. W związku z tym znajdziesz u nas meble industrialne wg autorskich pomysłów. Oferujemy biurka i stoły loftowe, stoliki kawowe industrialne, krzesła vintage, a także stołki/hokery loftowe. Chętnie podejmujemy się kompleksowego wyposażania biur, kawiarni i restauracji. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi. Zachęcamy do kontaktu.

 

 maghaus_loft_loftowe_lampy_lampa_przemyslowa_przemyslowe_industrialne_vintage_lamp_lamps__meble_loftowe_loft

Mag Haus maghaus loftowa loft ściana z desek biuro biurowa