20 May 2018

Powrót z Łodzi

Czytaj więcej

Powrót z Łodzi od wspanialej, pełnej energii Michaliny tzn. p. grafik, która właśnie wprowadza się do swego wymarzonego świeżo wyremontowanego mieszkania z pięknym, przestronnym korytarzem, który został wyjątkowo doświetlony, bo aż z trzech stron za sprawiło, że mieszkanie stało się mimo swych gabarytów niezwykle przestronne. Korytarz tez został uwolniony poprzez  częściowe wyburzenie i przesuniecie ścian pomiędzy kuchnia, a salonem.

W rzeczonym już korytarzu zawisło potężne i bardzo masywne metalowe lustro - 2100x1200mm - lustro osadzone w stalowych ramach z prostokątnych profili barwionych czernią w satynie(półpołysk). Owe lustro oczywiście także mocno przyczyniło się do powiększenia przestrzeni, a doświetlone go było możliwe miedzy innymi poprzez wstawienie przeszklonej, industrialnej, metalowej ściany / ścianki z okienkami ze szprosów i drzwiami zamykanymi na klucz. Zabieg ten z pewnością pomoże także zatrzymać zapachy w kuchni.

Poza tym w salonie zawisło drugie, takie samo loftowe lustro w czarnej ramie choć tym razem zawieszone w poziomo... aha w łazience znalazło się kolejne choć mniejsze lustro...tyle tych luster :)

Galeria zdjęć