ELGO MS - LAMPY LOFTOWE PRZEMYSŁOWE INDUSTRIALNE LOFT LAMPA

made in poland

Lampy ELGO z serii 6X są lampami polskiej produkcji z lat 90tych. ELGO to twór, który czerpał z bogatego doświadczenia kultowego POLAMu w produkcji opraw przemysłowych. Dostrzegamy nawet powiązanie z austriackimi produkcjami Zumtobel Staff dla której lampy projektował C.Keller.
Lampy Elgo LOFT zostały cudem wyrwane z hal światowego producenta stali, a dokładnie z jego potężnych hal magazynowych w Poznaniu. Lampy te nadadzą twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu przez swą nieoczywistą obecność i piękną, masywną, ale bardzo zgrabną formę. Poza tym to przemysłowe oświetlenie z 1998roku. Takich lamp nie znajdziecie w zwykłym sklepie czy supermarkecie.

 

OPIS LAMPY:
Góra lampy tzw. komin to dwuczęściowa komora wykonana z blachy stalowej łaczona stalowymi klamrami. Klosz to aluminiowy odłyśnik, który pierwotnie został wypolerowany chemicznie, a przez Mag Haus dodatkowo został polakierowany czarnym satynowym/matem. Szyba została wykonana z hartowanego szkła i osadzona jest w złotej objemce, która szlachetnie i skromnie kontrastuje z satynową czernią. Minimalna wysokość pomieszczenia zalecana przez producenta to min. 300cm.

 

SPECYFIKACJA:

Producent: ELGO
Model: 250/400-001
Pochodzenie: Poznań/magazyny producenta stali
Gwint żarówki: zaadaptowany na standard e27
Waga: 4,5kg
Maks. moc żarówki: 200W

Standardowo - 100m łańcucha.
Każde kolejne 20cm/2zł


WYMIARY:
- wysokość : 700mm
- szerokość : 450mm
- głębokość : 450mm

 

PRZEZNACZENIE:
Świetnie odnajdzie się w kawiarni, restauracji, biurze, lofcie - nad stół czy wyspę.

 

DOSTĘPNOŚĆ:
45 sztuk

 

CENA: 690zł

 

UWAGA: Lampy mogą posiadać drobne przetarcia czy wgniotki, dlatego prosimy nie doszukiwać się atrybutów nowego produktu.

 

KONTAKT: miroslaw.j.kowalski@gmail.com
Nr tel: 577 134 237