Klienci

Aioli

AïOLI Cantine Bar Café Deli to miejsce spotkań całej Warszawy. To tu oprócz świetnego jedzenia spotkacie najwięcej inspirujących i ciekawych osób naszego miasta i wielu osób z zagranicy. To zdecydowanie jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii.

Lampy Loft od Maghaus oświetlają smaczne doznania zarówno na ul. Świętokrzyskiej jak i na Placu Konstytucji.

CD Projekt

CD Projekt SA (początkowo Optimus SA) – polska spółka akcyjna zajmująca się produkcją i dystrybucją gier wideo za pośrednictwem jednostek zależnych. Kapitał zakładowy to około 96.120.000 zł.

CD projekt jest także twórcą kultowej i najlepszej gry 2015 roku "The Witcher 3: Wild Hunt"

Lampy Loft od Maghaus model Elgo MC oświetlają biura na ul. Jagiellońskiej 74 w Warszawie.

OLX

OLX Group – serwis ogłoszeniowy i przedsiębiorstwo informatyczne pozwalające na zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży oraz o noclegach, założone w marcu 2006 roku przez dwóch przedsiębiorców internetowych - Alejandra Oxenforda i Fabrice'a Grindę.

Lampy Loft typ Uboot od Maghaus rozświetlają przestrzeń restauracyjno-biurową OLX w Poznaniu na ul. Królowej Jadwigi

Siedziba: Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Założenie: marzec 2006
Liczba pracowników:  4000

Siedziby OLX znajdują się w Nowym Jorku, Buenos Aires, Poznaniu, Moskwie i Pekinie.

4Frame

Naszym celem jest być blisko ludzi – w relacjach z klientami, partnerami i konsumentami. Słyszymy i słuchamy, rozumiemy, przewidujemy potrzeby oraz kreatywnie i innowacyjnie tworzymy.

Jesteśmy dla ludzi. Dla nich myślimy. Ich angażujemy. I z nimi wspólnie celebrujemy.

Pracownia Maghaus wyposażyła biuro 4Frame w konstrukcje spawane z przeszkleniami, drzwi metalowe w witrynach, stoły, krzesła/stołki, doniczki, pufy, parawany i w wiele innych niestandardowych rozwiązań.

Baazar

Francuska kuchnia, dobre wino i centrum Krakowskiego Kazimierza z widokiem na Plac Nowy czyli niegdysiejszy główny punkt handlowy tej urokliwej żydowskiej dzielnicy. Do dziś krąży tu nieokreślona energia, by nie powiedzieć czuć magię, a wszystko to rozświetlone lampami LOFT od Maghaus. Może być ciekawiej?

Tatry

Tatry Mountain Resorts zainwestowała w ośrodku Szczyrk Mountain Resort ponad 200 mln zł. Dzięki temu powstały tu nowe kolejki linowe, trasy narciarskie i zbiornik do naśnieżania. Teraz inwestor postanowił rozbudować w ośrodku bazę gastronomiczną - dla 450 osób.

Na wysokości 1000 m n.p.m. powstała restauracja z pięknym widokiem na panoramę Beskidów. Restaurację rozświetliły lampy industrialne LOFT od Mag Haus.

CD Projekt
White Star Real Estate to międzynarodowy deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Ponad pięćdzisiąt wysokiej klasy projektów biur w całej Europie i większość w świetnych lokalizacjach. Współpraca z Mag Haus dotyczyła i dotyczy dostarczenia lamp LOFT i wyposażenia o charakterze industrialnym dla White Star przy Zajęczej 2b. White Star to Elektrownia Powiśle czyli kompleks handlowo–gastronomiczny z biurowcami i prywatnymi apartamentami. Jedno z najatrakcyjniejszych i najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie. Nie przypadkiem Kuba Wojewódzki;) otworzył tu swoją pierwszą restaurację.  
 
OLX

Anita Lipnicka – Debiutowała w popowym zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Łącznie na koncie ma piętnaście albumów, sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy, oraz wiele prestiżowych nagród fonograficznych. Po rozstaniu z Varius Manx i kilkumiesięcznym pobycie w Londynie, jesienią 1996 roku powróciła do kraju z płytą „Wszystko się może zdarzyć”, którą ugruntowała swoją pozycję jako niezależna i ceniona Artystka. Lata 1996–2003 to okres kariery solowej pod okiem Wiktora Kubiaka. Wtedy też powstała kultowa "Piękna i Rycerz" ”.

 

W 2002 roku Artystka nawiązała współpracę z Johnem Porterem. Ich pierwszy wspólnie zrealizowany projekt, zatytułowany "Nieprzyzwoite piosenki", powstawał przez blisko rok w Londynie. Singiel "Bones of Love", promujący to wydawnictwo, błyskawicznie podbił listy przebojów, a płyta zyskała status platynowej i została nagrodzona między innymi statuetką Fryderyka 2003 .

Rok 2019 to rok szczególny pod znakiem jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej.

My Love< 

4Frame

Akcja serialu Przyjaciółki dzieje się w Warszawie. Jego bohaterkami są cztery kobiety po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum i od ostatniego spotkania klasowego odnowiły swój kontakt. Z zainteresowaniem przyglądają się sobie i temu, co pozostało z ich młodzieńczych marzeń, które po czasie zweryfikowała rzeczywistość.

Pracownia Maghaus wyposażyła scenografię serialu TV POLSAT jednej z bohaterek - Joanna Liszowska - w konstrukcje stalowe LOFT z przeszkleniami, a konkretnie ścianę industrialną z dwuskrzydłowymi wrotami / drzwiami.

 

 

Galeria zdjęć