08 February 2018

Lofty

Czytaj więcej

Lofty - na zakup przestrzeni z ery przemysłowej i poprzemysłowej mogą pozwolić sobie dziś tylko najbogatsi. Tworzenie tego rodzaju apartamentów pochłania ogromne fundusze i polega na przerabianiu starych fabryk tak, by zmieniły się w nowoczesne penthausy. W ekskluzywnych wnętrzach mogą znajdować się wyłączenie najwyższej jakości elementy wystroju, takie jak na przykład oświetlenie.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanym lampom wiszącym i kinkietom aranżacje stają się pełne i można eksponować w nich to, co szczególnie warte uwypuklenia tj. czerwoną cegłę, stalowe legary, drewniane belki, marmurowe blaty czy też dzieła sztuki. Jedni, głównie nasi zagraniczni klienci, doceniają lampy industrialne zachowane w oryginalnym stanie i interesują ich wyłącznie lampy z całym, bogatym dobrodziejstwem swego inwentarza czyli z odpryskami, rdzawymi ogniskami, spękaniami emalii itd. itp. to znaczy z całą historią zapisaną przez te 40/50, a nawet 80/90 lat.

Lampy wiszące industrialne: wiszące / sufitowe, małe / duże, uratowane od zapomnienia, z nowoczesną linią, stalowe, aluminiowe, emaliowane, z porcelanowymi i szklanymi detalami lub w wersji żarówki nie tylko oświetlają, ale budują charakter wnętrza. Są stylowym i fukcjonalnym dodatkiem do wielu aranżacji wnętrz industrialnych, vintage, scandi, mid-century, modern, minimalistycznych oraz eklektycznych.

Lampy industrialne LOFT to po pierwsze rozmiar czyli duże nietypowe gabaryty zwykle zaprojektowane do przestrzeni zaczynających się od wysokości 4m, aż do nawet 15m, a po drugie funkcjonalność czyli oświetlenie 5/8m2.

Dzielimy się pasją.
http://www.magiaswiatel.pl/
https://glamloft.pl

Galeria zdjęć