28 January 2024

Ścianki loftowe z funkcją drzwi przesuwnych - publikacja Label Magazine

Czytaj więcej

SŁOWO WSTĘPU - ścianka loftowa w Krakowie


Podążając za publikacją Labelmagazine przypominamy Wam dzisiaj realizację przeszklenia loftowego dla @framuga_studio z ukazaniem kilku detali, więc zabieramy Was do przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Krakowie!

 

ZAMÓWIENIE  ścianki Loftowej wg projektu


Gabriela Bartczak - Pruszyńska wykreowała zachwycające wnętrze dla młodej lekarki, będącej miłośniczką roślin i wzornictwa vintage.

Projektując wnętrze mieszkania, projektanci postawili na zabawę kolorem i wzorami. (…) co uwidoczniło się w wybarwieniu ścianki loftowej z drzwiami przesuwnymi , a więc w naszej skromnej roli w tym smacznym akcie.

 

ZALETY ścianki loftowej Mag Haus

Szklane ściany Loftowe od Mag Haus otwierają przestrzeń i tworzą pomieszczenia znacznie bardziej użytecznymi i funkcjonalnymi,
niż przewidują to deweloperzy i architekci, a wszystko to z myślą o poprawie komfortu życia oraz pracy co rozumieją doskonale biura projektowe.

 

CO WYRÓŻNIA naszą ściankę loftową od innych


Ścianka loftowa projektu Framuga Studio wyprodukowana przez Mag Haus wyróżnia się wspomnianym już wybarwieniem RAL: 3009, które jest kojącym i bardzo stonowanym wybarwieniem. Dodatkowo Klientka w osobie Olgi P. zapragnęła pochwytów w kształcie półkoli, które dodatkowo wpływają na miękkość formy przeszklenia przez co odbiór dla oka i jest dużo bardziej kojący i relaksujący, a przecież mówimy tu o sypialni i garderobie w której mamy odpoczywać i regenerować się.

 

PROJEKT I ZDJĘCIA ścianki loftowej

Projekt: Framuga Studio
Zdjęcia: Gabriela Bartczak-Pruszyńska  
Stylizacja: Marta Sójka

 

TAGI - ścianki loftowe 

#szklanesciany #drzwiszklane
#szklane #interiordesign #drzwiindustrialne #drzwiloftowe #drzwiloft #szklanedrzwi #wystrójwnętrz
#industrial #industrialdesign #inspiracjewnetrz #loftowewnetrza #loftowewnetrze #loft #loftowystyl
#loftowewnetrza #Mag_Haus #producer #architekturawnętrz
#labelmagazine #interiordesign #design #interiors #interior

Galeria zdjęć