Trzy triki, które pomogą Ci urządzić mieszkanie w stylu Loftowym
13 February 2018

Trzy triki, które pomogą Ci urządzić mieszkanie w stylu Loftowym

Czytaj więcej

W ciągu ostatnich lat stylistyka industrialna zdobyła ogromną popularność. Coraz więcej osób pragnie urządzić swoje mieszkanie w stylu loftowym. Postanowiliśmy Ci w tym pomóc, przedstawiając trzy triki, dzięki którym Twoje cztery kąty nabiorą prawdziwie przemysłowego charakteru.

DRZWI PRZESUWNE, CZYLI DBAMY O PRZESTRZEŃ
Styl loftowy charakteryzuje się otwartą przestrzenią, o którą można zadbać wymieniają klasyczne drzwi wewnętrzne na modele przesuwne. Warto również zastanowić się nad możliwością wyburzenia niektórych ścian działowych – kuchnia połączona z salonem to industrialna klasyka.

ROZMAITE MEBLE W STYLU INDUSTRIALNYM
Kolejnym krokiem jest dobór odpowiednich mebli. Stoły i stoliki industrialne, lampy przemysłowe oraz krzesła w stylu vintage nadadzą wnętrzu loftowego charakteru. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie odnowionych szafek lekarskich czy szaf szatniowych, jako dekoracji.

MEBLE LOFTOWE, OTWARTA PRZESTRZEŃ I SUROWE WNĘTRZE
Ostatnim elementem, o który powinniśmy zadbać jest surowy charakter wnętrza. Pozbawiona tynku ściana, wyeksponowane fragmenty instalacji – to wszystko w połączeniu z meblami industrialnymi sprawi, że mieszkanie nabierze loftowego charakteru. Jeśli szukacie inspiracji, zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której znajdziecie nasze dotychczasowe realizacje. Powodzenia!