09 November 2020

Wizyta w Gdyni

Czytaj więcej

Spotkanie z Patrycją i Wojciechem - właścicielami marki BOHO Swing...kawy, by nam nie starczyło :) Co musicie wiedzieć o BOHO Swing?

Boho Swing to naturalne, a przy tym unikalne ratanowe meble, lampy, lustra i dodatki w stylu Boho...wszystko produkowane przez rzemieślników z wysp filipińskich.

Skąd nasze spotkanie? Z polecenia:) A tak na prawdę i właściwie to Patrycja i Wojtek - z czysto funkcjonalnego punktu widzenia, a może to też o estetykę chodzi...- zapragnęli w swym pięknym mieszkaniu wygospodarować w salonie kącik do pracy i chwili prywatności. Z pomocą przychodzą ściany LOFT, duża przesuwna ściana LOFT , która wygospodaruje ten kącik, a nie zamknie przy tym dostępu do światła. Efekt będzie cudny.

Na zdjęciach: Luna na ratanowej leżance, Drzwi inspiracja i kawałek Patrycji;)

#sciany_loft #sciana_loft #szklane_sciany #producent #gdynia #bydgoszcz #warszawa #przeszklone_sciany #sciany_ze_szkla #sciany_loftowe #sciany_industrialne #sciany_metalowe #drzwi_szklane #szkalne_drzwi #metalowe_drzwi #przeszklone_sciany #drzwi_przesuwne #drzwi #sciany #loft #loftowe #scian #poznan #boho_swing #mag_haus

Galeria zdjęć